Home

Menu główne

WYNIKI zawodów I stopnia

WYNIKI ZAWODÓW I STOPNIA XVI EDYCJI OLIMPIADY

Uczestnicy zakwalifikowani do zawodów II stopnia

OKRĘG W BIAŁYMSTOKU

GRUPA ELEKTRYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Mateusz

Białas

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

2

Marek

Budnik

Zespół Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 2

Broniewskiego 14

Białystok

Białystok

3

Paweł

Gałażewicz

Zespół Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 2

Broniewskiego 14

Białystok

Białystok

4

Robert

Ruchała

Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących

Przykoszarowa 22

Łomża

Białystok

5

Mateusz

Graczyk

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

6

Tomasz

Świeżyński

Zespół Szkół Technicznych

Sejneńska 33

Suwałki

Białystok

 

GRUPA ELKTRONICZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Adam

Pawłowski

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

2

Jakub

Olszewski

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

3

Konrad

Winnicki

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

4

Damian

Łukasiewicz

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

5

Michał

Samul

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN

Mickiewicza 27

Giżycko

Białystok

6

Sławomir

Rogowski

Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących

Przykoszarowa 22

Łomża

Białystok

7

Paweł

Baczewski

Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących

Przykoszarowa 22

Łomża

Białystok

8

Łukasz

Majkowski

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

9

Daniel

Mizerek

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

10

Adam

Bacławski

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

11

Adam

Mamiński

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

12

Krzysztof

Skowroński

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

13

Łukasz

Duszak

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

14

Arkadiusz

Majkowski

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

11 Listopada 20

Ostrołęka

Białystok

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Amadeusz

Masny

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof.Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

2

Tomasz

Korniluk

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof.Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

3

Artur

Kurza

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof.Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

4

Piotr

Kiśluk

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof.Janusza Groszkowskiego

1000-lecia Państwa Polskiego 14

Białystok

Białystok

5

Krystian

Parejko

Zespół Szkół Technicznych

Sejneńska 33

Suwałki

Białystok

6

Adam

Szulc

Zespół Szkół Technicznych

Sejneńska 33

Suwałki

Białystok

OKRĘG W BYDGOSZCZY

GRUPA ELEKTRYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Mikołaj

Cholewiński

Technikum Elektryczno-Energetyczne Zespołu Szkół nr 12

Stawowa 41

Bydgoszcz

Bydgoszcz

2

Jakub

Stańczuk

Technikum Elektryczno-Energetyczne Zespołu Szkół nr 12

Stawowa 41

Bydgoszcz

Bydgoszcz

3

Adrian

Wieczorek

Technikum Elektryczno-Energetyczne Zespołu Szkół nr 12

Stawowa 41

Bydgoszcz

Bydgoszcz

4

Wojciech

Gierkowski

Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych

Toruńska 77/83

Włocławek

Bydgoszcz

5

Artur

Nowacki

Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych

Toruńska 77/83

Włocławek

Bydgoszcz

GRUPA ELEKTRONICZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Michał

Banach

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

2

Radosław

Brzozowski

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

3

Rafał

Januszewski

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

4

Justyna

Serafin

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

5

Andrzej

Wasielewski

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

6

Mateusz

Weiner

Zespół Szkół Technicznych

Hoffmanna 1-7

Grudziądz

Bydgoszcz

7

Rafał

Szczepański

Zespół Szkół Technicznych

Hoffmanna 1-7

Grudziądz

Bydgoszcz

8

Przemysław

Agaś

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II

Poznańska 345

Inowrocław

Bydgoszcz

9

Bartosz

Rosadziński

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II

Poznańska 345

Inowrocław

Bydgoszcz

10

Damian

Gniwecki

Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych

Toruńska 77/83

Włocławek

Bydgoszcz

11

Tomasz

Jagodziński

Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych

Toruńska 77/83

Włocławek

Bydgoszcz

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Artur

Gawron

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

2

Radosław

Greń

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

3

Tomasz

Juchniewicz

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

4

Jakub

Kowalski

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

5

Zbigniew

Maciaszek

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

6

Dominik

Mały

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

7

Dariusz

Porzeziński

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

8

Piotr

Sobkiewicz

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

9

Jarosław

Szreder

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

10

Damian

Wojciechowski

Zespół Szkół Elektronicznych

Karłowicza 20

Bydgoszcz

Bydgoszcz

11

Adrian

Mielcarek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II

Poznańska 345

Inowrocław

Bydgoszcz

12

Patryk

Sondej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II

Poznańska 345

Inowrocław

Bydgoszcz

13

Mateusz

Łyszkiewicz

Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych

Toruńska 77/83

Włocławek

Bydgoszcz

OKRĘG W GDAŃSKU

GRUPA ELEKTRYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Przemysław

Grala

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych

Sambora 48

Gdynia

Gdańsk

2

Konrad

Teska

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych

Sambora 48

Gdynia

Gdańsk

3

Dominik

Pędzich

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

Mickiewicza 32

Słupsk

Gdańsk

4

Bartłomiej

Gomułkiewicz

Zespól Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki

Al. Marsz. J. Piłsudskiego 61

Olsztyn

Gdańsk

GRUPA ELEKTRONICZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Karol Mateusz

Żywicki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Kościerska 11

Chojnice

Gdańsk

2

Tomasz

Kisielewski

Zespół Szkół Łączności

Podwale Staromiejskie 51/52

Gdańsk

Gdańsk

3

Patryk

Wardziński

Zespół Szkół Łączności

Podwale Staromiejskie 51/52

Gdańsk

Gdańsk

4

Sebastian

Siedlecki

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych

Sambora 48

Gdynia

Gdańsk

5

Michał

Markowski

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych

Sambora 48

Gdynia

Gdańsk

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Piotr

Kozłowski

Zespół Szkół Łączności

Podwale Staromiejskie 51/52

Gdańsk

Gdańsk

2

Adam

Lengenfeld

Zespół Szkół Łączności

Podwale Staromiejskie 51/52

Gdańsk

Gdańsk

3

Artur

Stefański

Zespół Szkół Energetycznych

Mikołaja Reja 25

Gdańsk

Gdańsk

4

Jan

Drożak

Zespół Szkół Energetycznych

Mikołaja Reja 25

Gdańsk

Gdańsk

5

Piotr

Polchnowski

Zespół Szkół Energetycznych

Mikołaja Reja 25

Gdańsk

Gdańsk

6

Sebastian

Niecikowski

Zespół Szkół Energetycznych

Mikołaja Reja 25

Gdańsk

Gdańsk

7

Jakub

Pal

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

Mickiewicza 32

Słupsk

Gdańsk

8

Paweł

Somionka

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

Mickiewicza 32

Słupsk

Gdańsk

OKRĘG W KATOWICACH

GRUPA ELEKTRYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Adrian

Bielawa

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

2

Dawid

Gumułka

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

3

Maciej

Kaszyca

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

4

Szymon

Stanisławski

Powiatowy Zespół Szkół

Pokoju 4

Lędziny

Katowice

5

Mateusz

Dejas

Powiatowy Zespół Szkół

Pokoju 4

Lędziny

Katowice

6

Krzysztof

Lubosz

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy

Wielkie Przedmieście

Olesno

Katowice

7

Mateusz

Filo

Zespół Szkół Nr 1

Górnicza 12

Olkusz

Katowice

8

Sebastian

Głowacki

Zespół Szkół Nr 1

Górnicza 12

Olkusz

Katowice

9

Dawid

Holona

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

ul. Kościuszki 23

Rybnik

Katowice

10

Łukasz

Mazurek

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

ul. Kościuszki 23

Rybnik

Katowice

11

Dawid

Borczyszyn

Zespół Szkół Technicznych

Kościuszki 5

Rybnik

Katowice

12

Sebastian

Przeżdzing

Zespół Szkół Technicznych

Kościuszki 5

Rybnik

Katowice

13

Dawid

Harazin

Zespół Szkół Technicznych

Kościuszki 5

Rybnik

Katowice

14

Dawid

Zioło

Zespół Szkół Technicznych

Kościuszki 5

Rybnik

Katowice

15

Tomasz

Kozuba

Zespół Szkół Nr 3 im.rtm.Witolda Pileckiego

3-go Maja 118

Zabrze

Katowice

16

Dawid

Ignacok

Zespół Szkół Nr 3 im.rtm.Witolda Pileckiego

3-go Maja 118

Zabrze

Katowice

17

Tomasz

Łazowski

Zespół Szkół Nr 3 im.rtm.Witolda Pileckiego

3-go Maja 118

Zabrze

Katowice

18

Michał

Lakwa

Zespół Szkół Nr 3 im.rtm.Witolda Pileckiego

3-go Maja 118

Zabrze

Katowice

19

Patryk

Smyczek

Zespół Szkół Nr 3 im.rtm.Witolda Pileckiego

3-go Maja 118

Zabrze

Katowice

GRUPA ELEKTRONICZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Piotr

Nowakowski

Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych

Słowackiego 24

Bielsko-Biała

Katowice

2

Mikołaj

Markiel

Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych

Słowackiego 24

Bielsko-Biała

Katowice

3

Mateusz

Zejma

Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych

Słowackiego 24

Bielsko-Biała

Katowice

4

Andrzej

Moński

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

5

Adrian

Górski

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

6

Damian

Zych

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

7

Tomasz

Stobiecki

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

8

Wojciech

Rachwalik

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

9

Artur

Pluta

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

10

Mikołaj

Grabara

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

11

Sławomir

Kozok

Zespół Szkół Nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Harcerska 12

Jastrzebie-Zdrój

Katowice

12

Kamil

Smyczek

Zespół Szkół Nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Harcerska 12

Jastrzebie-Zdrój

Katowice

13

Mateusz

Wójcik

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

14

Grzegorz

Adamski

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

15

Seweryn

Kalisz

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

16

Dawid

Zborowski

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

17

Robert

Krzyszkowski

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

18

Łukasz

Skorupka

Zespół Szkół Nr 1

Górnicza 12

Olkusz

Katowice

19

Tomasz

Dobranowski

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

20

Marcin

Jambor

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

21

Damian

Werner

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

22

Artur

Bieganowski

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

23

Kamil

Seliga

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

24

Kasper

Biegun

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

25

Robert

Kowal

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych

Jagiellońska 13

Sosnowiec

Katowice

26

Jakub

Olszewski

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych

Jagiellońska 13

Sosnowiec

Katowice

27

Adam

Giel

Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego

Al. Bielska 100

Tychy

Katowice

28

Rafał

Kloska

Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego

Al. Bielska 100

Tychy

Katowice

29

Marcin

Żemlok

Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego

Al. Bielska 100

Tychy

Katowice

30

Kamil

Smolarczyk

Zespół Szkół Technicznych

Pszowska 92

Wodzisław Śląski

Katowice

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Mateusz

Raczyński

Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego

Jasnogórska 84/90

Częstochowa

Katowice

2

Adrian

Krasowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

Promienna 65

Jaworzno

Katowice

3

Damian

Frankowicz

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

4

Dawid

Jurczyński

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

5

Łukasz

Kudra

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

6

Wojciech

Magierowski

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

7

Paweł

Rother

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

8

Artur

Urbanek

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach - Technikum nr 17

Sokolska 26

Katowice

Katowice

9

Piotr

Walczuk

Zespół Szkół Elektrycznych im.tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

10

Mariusz

Włodarkiewicz

Zespół Szkół Elektrycznych im.tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

11

Tomasz

Wosnica

Zespół Szkół Elektrycznych im.tadeusza Kościuszki

Tadeusza Kościuszki 39-41

Opole

Katowice

12

Piotr

Cała

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. T. Kościuszki

Kościuszki 23

Rybnik

Katowice

OKRĘG W KRAKOWIE

GRUPA ELEKTRYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Przemysław

Borowiec

Zespół Szkół ponadgimnazjalnych nr2 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota"

Okrzei 63

Jędrzejów

Kraków

2

Mateusz

Sidyk

Zespół Szkół ponadgimnazjalnych nr2 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota"

Okrzei 63

Jędrzejów

Kraków

3

Mateusz

Kromka

Zespół Szkół Energetycznych im.Tadeusza Kościuszki

Loretańska 14

Kraków

Kraków

4

Łukasz

Zięba

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

5

Dominik

Górni

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

6

Mateusz

Wypartowicz

Zespół Szkół nr 2 im.ks.St. Staszica

Zegadłowicza, 36

Wadowice

Kraków

7

Mateusz

Tymoszuk

Zespół Szkół nr 2 im.ks.St. Staszica

Zegadłowicza, 36

Wadowice

Kraków

GRUPA ELEKTRONICZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Karol

Czuba

Zespół Szkół Energetycznych im.Tadeusza Kościuszki

Loretańska 14

Kraków

Kraków

2

Tomasz

Święchowicz

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

3

Marcin

Śladowski

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

4

Krzysztof

Dura

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

5

Filip

Oleszek

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

6

Kacper

Milejski

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

7

Robert

Łabuz

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

8

Wojciech

Krakowiak

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

9

Łukasz

Czekaj

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

10

Grzegorz

Węgrzyn

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

11

Michał

Rogóż

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

12

Adam

Lebiedź

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

13

Dawid

Włodarczyk

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Ulica

Miasto

Miejsce zawodów okręgowych

1

Dawid

Suder

V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego

Studencka 12

Kraków

Kraków

2

Bartłomiej

Szałach

V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego

Studencka 12

Kraków

Kraków

3

Piotr

Bujakowski

V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego

Studencka 12

Kraków

Kraków

4

Adam

Pardyl

V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego

Studencka 12

Kraków

Kraków

5

Patryk

Jarosz

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

6

Michał

Okrzesik

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

7

Łukasz

Putz

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

8

Jan

Sobczak

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

9

Bartosz

Zielnik

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Monte Cassino 31

Kraków

Kraków

10

Tomasz

Kawończyk

Zespół Szkół nr 2 im.ks.St. Staszica

Zegadłowicza, 36

Wadowice

Kraków

OKRĘG W LUBLINIE

GRUPA ELEKTRYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Mateusz

Kruszyński

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

Kościuszki 98

Biłgoraj

Lublin

2

Mateusz

Mazurek

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

Kościuszki 98

Biłgoraj

Lublin

3

Patryk

Hornung

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 CKP im. T. Kościuszki

II Armii Wojska Polskiego 20

Garwolin

Lublin

4

Michał

Domański

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 CKP im. T. Kościuszki

II Armii Wojska Polskiego 20

Garwolin

Lublin

5

Hubert

Stoń

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 CKP im. T. Kościuszki

II Armii Wojska Polskiego 20

Garwolin

Lublin

6

Karol

Czajkowski

Zespół Szkół Energetycznych

Długa 6

Lublin

Lublin

7

Michał

Gurtat

Zespół Szkół Energetycznych

Długa 6

Lublin

Lublin

8

Sebastian

Dołęga

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

9

Patryk

Boruc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

10

Szymon

Barczak

Zespół Szkół Nr 4

Żwirki i Wigury 7

Tomaszów Lubelski

Lublin

11

Przemysław

Borys

Zespół Szkół Nr 4

Żwirki i Wigury 7

Tomaszów Lubelski

Lublin

12

Sławomir

Mrozek

Zespół Szkół Nr 4

Żwirki i Wigury 7

Tomaszów Lubelski

Lublin

13

Marek

Mysłakowski

Zespół Szkół Nr 4

Żwirki i Wigury 7

Tomaszów Lubelski

Lublin

 

GRUPA ELEKTRONICZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Arkadiusz

Kaproń

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

Kościuszki 98

Biłgoraj

Lublin

2

Adam

Osieł

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

Kościuszki 98

Biłgoraj

Lublin

3

Mateusz

Padiasek

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

Kościuszki 98

Biłgoraj

Lublin

4

Paweł

Sak

Zespół Szkół Elektronicznych

Wojciechowska 37

Lublin

Lublin

5

Adam

Kukier

Zespół Szkół Elektronicznych

Wojciechowska 37

Lublin

Lublin

6

Marek

Gawron

Zespół Szkół Elektronicznych

Wojciechowska 37

Lublin

Lublin

7

Mateusz

Kępa

Zespół Szkół Energetycznych

Długa 6

Lublin

Lublin

8

Kamil

Babij

Zespół Szkół Energetycznych

Długa 6

Lublin

Lublin

9

Paweł

Ocysek

Zespół Szkół Energetycznych

Długa 6

Lublin

Lublin

10

Paweł

Chrząstowski

Zespół Szkół Energetycznych

Długa 6

Lublin

Lublin

11

Kamil

Jędrys

Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte

Sadkowska 19

Radom

Lublin

12

Sebastian

Juszczyński

Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte

Sadkowska 19

Radom

Lublin

13

Sylwester

Rolski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

14

Cezary

Palich

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

15

Michał

Sysik

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

16

Kamil

Trochimiak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

17

Tomasz

Najdyhor

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Sebastian

Kuraś

Zespół Szkół Elektronicznych

Wojciechowska 37

Lublin

Lublin

2

Daniel

Krupa

Zespół Szkół Elektronicznych

Wojciechowska 37

Lublin

Lublin

3

Kamil

Stasiak

Zespół Szkół Elektronicznych

Wojciechowska 37

Lublin

Lublin

4

Michał

Chraniuk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Konarskiego 11

Siedlce

Lublin

OKRĘG W ŁODZI

GRUPA ELEKTRYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Rafał

Hałada

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, Technikum Energetyczne

Czapliniecka 96

Bełchatów

Łódź

2

Błażej

Kotyla

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, Technikum Energetyczne

Czapliniecka 96

Bełchatów

Łódź

3

Michał

Olejniczak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, Technikum Energetyczne

Czapliniecka 96

Bełchatów

Łódź

4

Jakub

Cudak

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku

Narutowicza 12

Radomsko

Łódź

5

Marcin

Załóg

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku

Narutowicza 12

Radomsko

Łódź

6

Mateusz

Chadaj

Zespół Szkół Nr 28

Gen. Zajączka 7

Warszawa

Łódź

 

GRUPA ELEKTRONICZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Krystian

Mikła

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

Czapliniecka 96

Bełchatów

Łódź

2

Sebastian

Giermak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Staszica 5

Końskie

Łódź

3

Łukasz

Wiech

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Staszica 5

Końskie

Łódź

4

Mateusz

Wilkowski

Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej

Al. Jana Pawła II 1

Łęczyca

Łódź

5

Wojciech

Białecki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 10

Strykowska 10/18

Łódź

Łódź

6

Rafał

Dolny

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 10

Strykowska 10/18

Łódź

Łódź

7

Michał

Bukała

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku

Narutowicza 12

Radomsko

Łódź

8

Michał

Jaworski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Łaska 61

Zduńska Wola

Łódź

9

Michał

Kasprzyk

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Łaska 61

Zduńska Wola

Łódź

10

Mariusz

Kowalczyk

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Łaska 61

Zduńska Wola

Łódź

11

Michał

Kurzawa

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Łaska 61

Zduńska Wola

Łódź

12

Łukasz

Pawlak

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Łaska 61

Zduńska Wola

Łódź

13

Dominik

Stanisławski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Łaska 61

Zduńska Wola

Łódź

14

Jakub

Szymański

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Łaska 61

Zduńska Wola

Łódź

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Mateusz

Dominiak

Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej

Al. Jana Pawła II 1

Łęczyca

Łódź

2

Karol

Bąk

Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej

Al. Stanów Zjednoczonych 24

Warszawa

Łódź

3

Łukasz

Figórski

Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej

Al. Stanów Zjednoczonych 24

Warszawa

Łódź

4

Łukasz

Kaczmarek

Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej

Al. Stanów Zjednoczonych 24

Warszawa

Łódź

5

Adam

Trepka

Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej

Al. Stanów Zjednoczonych 24

Warszawa

Łódź

6

Rafał

Wolski

Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej

Al. Stanów Zjednoczonych 24

Warszawa

Łódź

OKRĘG W NOWYM SĄCZU

GRUPA ELEKTRYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Mirosław 

Skrobot

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pols

Michalusa 6

Gorlice

Nowy Sącz

2

Paweł

Basta

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

3

Dariusz

Bogdański

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

4

Michał

Cabała

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

5

Mateusz

Dudek

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

6

Jakub

Jasiński

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

7

Arkadiusz

Motyka

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

8

Krzysztof

Plata

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

9

Tomasz

Żarowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

 

GRUPA ELEKTRONICZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Witold

Gębarowski

Technikum Nr 1 Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukaszewicza

Ks. Kardynała Wyszyńskiego 18

Gorlice

Nowy Sącz

2

Jakub

Jarzębak

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

3

Szymon

Kędroń

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

4

Maciej

Połomski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

5

Mariusz

Wójsik

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

6

Łukasz

Jeleń

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

7

Dawid

Zięcina

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

8

Witold

Cięciwa

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

9

Paweł

Krok

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

10

Patryk

Kołbon

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

11

Krystian

Gręblowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

12

Andrzej

Sierontowicz

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

13

Kamil

Pasiut

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

14

Jacek

Orzeł

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

15

Dawid

Witek

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

16

Dawid

Pres

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

17

Łukasz

Poręba

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

18

Wojciech

Jurkowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

19

Dawid

Tarasek

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

20

Łukasz

Zagórowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

21

Łukasz

Motyka

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

22

Łukasz

Śmiałek

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

23

Marcin

Bojarski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

24

Dawid

Wójsik

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Kamil

Gębarowski

Technikum Nr 1 Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukaszewicza

Ks. Kardynała Wyszyńskiego 18

Gorlice

Nowy Sącz

2

Dominik

Baran

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

3

Arnold

Berezowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

4

Krzysztof

Bulanda

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

5

Marcin

Faron

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

6

Mariusz

Grochowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

7

Krystian

Hajduk

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

8

Mateusz

Jarosz

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

9

Hubert

Kaczmarczyk

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

10

Daniel

Konstanty

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

11

Mateusz

Lichoń

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

12

Patryk

Maciak

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

13

Krzysztof

Mucha

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

14

Mariusz

Ozga

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

15

Krzysztof

Pawłowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

16

Michał

Plata

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

17

Mateusz

Polański

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

18

Karol

Skowron

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

19

Kamil

Stolarski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

20

Sławomir

Szabla

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

21

Grzegorz

Szewczyk

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

22

Mirosław

Szewczyk

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

23

Przemysław

Talar

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

24

Grzegorz

Tokarczyk

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

25

Piotr

Trojan

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

26

Robert

Widlak

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

27

Łukasz

Wojtas

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

28

Piotr

Woźniak

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

29

Kacper

Zaręba

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

30

Mateusz

Zembol

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

31

Maciej

Znamirowski

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Limanowskiego 4

Nowy Sącz

Nowy Sącz

OKRĘG W POZNANIU

GRUPA ELEKTRYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Mariusz

Hadrysiak

Zespół Szkół Technicznych im. 55. Poznańskiego Pułku Piechoty

Narutowicza 74a

Leszno

Poznań

2

Paweł

Robakowski

Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych

Kantaka 6

Ostrów Wlkp.

Poznań

3

Jakub

Duński

VIII Liceum Ogólnokształcące im A. Mickiewicza

Głogowska 92

Poznań

Poznań

4

Filip

Olejniczak

Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2

Świt 25

Poznań

Poznań

5

Adam

Karpowicz

Zespół Szkół Elektrycznych Nr1

Dąbrowskiego 163

Poznań

Poznań

 

GRUPA ELEKTRONICZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Patryk

Kopczyński

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych

Częstochowska  99-105

Kalisz

Poznań

2

Marcin

Kałuża

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych

Częstochowska  99-105

Kalisz

Poznań

3

Adam

Pogorzelec

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych

Częstochowska  99-105

Kalisz

Poznań

4

Mikołaj

Przybylak

Zespół Szkół Technicznych im. 55. Poznańskiego Pułku Piechoty

Narutowicza 74a

Leszno

Poznań

5

Adam

Tomczak

Zespół Szkół Technicznych im. 55. Poznańskiego Pułku Piechoty

Narutowicza 74a

Leszno

Poznań

6

Piotr

Frąckowiak

Zespół Szkół Technicznych im. 55. Poznańskiego Pułku Piechoty

Narutowicza 74a

Leszno

Poznań

7

Bartosz

Bambrowicz

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

8

Piotr

Boguta

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

9

Michał

Chlasta

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

10

Krzysztof

Czerwiński

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

11

Marcin

Hankiewicz

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

12

Michał

Hyla

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

13

Dominik

Kawałko

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

14

Dominik

Kornek

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

15

Patryk

Majchrzak

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

16

Dawid

Marszałkiewicz

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

17

Michał

Rossa

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

18

Maciej

Śmigiel

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

19

Miłosz

Świeciński

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

20

Robert

Wodnik

Zespół Szkół Technicznych

Poznańska 43

Ostrów Wlkp.

Poznań

21

Kacper

Bąk

Zespół Szkół Łączności

Przełajowa  4

Poznań

Poznań

22

Krzysztof

Marczak

Zespół Szkół Łączności

Przełajowa  4

Poznań

Poznań

23

Paweł

Przykucki

Zespół Szkół Łączności

Przełajowa  4

Poznań

Poznań

24

Bartosz

Illman

Zespół Szkół Łączności

Przełajowa  4

Poznań

Poznań

25

Przemysław

Dzik

Zespół Szkół nr 1

Leśna 17

Wronki

Poznań

26

Paweł

Król

Zespół Szkół nr 1

Leśna 17

Wronki

Poznań

27

Marcin

Malujdy

Zespół Szkół nr 1

Leśna 17

Wronki

Poznań

28

Mateusz

Mamet

Zespół Szkół nr 1

Leśna 17

Wronki

Poznań

29

Mateusz

Musiałowski

Zespół Szkół nr 1

Leśna 17

Wronki

Poznań

30

Amadeusz

Nosek

Zespół Szkół nr 1

Leśna 17

Wronki

Poznań

31

Bartłomiej

Okoński

Zespół Szkół nr 1

Leśna 17

Wronki

Poznań

32

Mateusz

Michalski

Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino

Wojska Polskiego 1

Września

Poznań

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Franciszek

Walkowiak

VIII Liceum Ogólnokształcące im A. Mickiewicza

Głodowska 92

Poznań

Poznań

2

Kacper

Kurzeja

VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza

Głogowska 92

Poznań

Poznań

3

Mateusz

Peter

VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza

Głogowska 92

Poznań

Poznań

4

Szymon

Melewski

VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza

Głogowska 92

Poznań

Poznań

5

Julia

Burchardt

Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2

Świt 25

Poznań

Poznań

6

Izabela

Kumor

Zespól Szkół Elektrycznych Nr 2

Świt 25

Poznań

Poznań

OKRĘG W RZESZOWIE

GRUPA ELEKTRYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Maciej

Kinel

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

2

Dawid

Wołczański

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

3

Patryk

Pietruszka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

4

Witold

Michalak

Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego

Kilińskiego 24

Mielec

Rzeszów

5

Jakub

Florek

Zespół Szkół Energetycznych

Dąbrowskiego 66A

Rzeszów

Rzeszów

6

Marcin

Szymański

Zespół Szkół Energetycznych

Dąbrowskiego 66A

Rzeszów

Rzeszów

7

Marek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego

Kwiatkowskiego 17

Tarnów

Rzeszów

 

GRUPA ELEKTRONICZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Jarosław

Sroka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

2

Mateusz

Jurczak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

3

Damian

Wilk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

4

Łukasz

Jabłoński

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

5

Mateusz

Guzek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

6

Jakub

Majchrowicz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

7

Maciej

Niepokój

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

8

Arkadiusz

Duda

Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego

Kilińskiego 24

Mielec

Rzeszów

9

Wojciech

Sałdan

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kilińskiego 10

Przemyśl

Rzeszów

10

Mirosław

Nowak

Zespół Szkół Elektronicznych

ul. Hetmańska 120

Rzeszów

Rzeszów

11

Krzysztof

Duda

Zespół Szkół Mechanicznych

Hetmańska 45a

Rzeszów

Rzeszów

12

Tomasz

Ziaja

Zespół Szkół Mechanicznych

Hetmańska 45a

Rzeszów

Rzeszów

13

Kamil

Surowiec

Zespół Szkół Energetycznych

Dąbrowskiego 66A

Rzeszów

Rzeszów

14

Mariusz

Górka

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych

Szujskiego 13

Tarnów

Rzeszów

15

Wojciech

Gicala

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych

Szujskiego 13

Tarnów

Rzeszów

16

Szymon

Judasz

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego

Kwiatkowskiego 17

Tarnów

Rzeszów

17

Mirosław

Wiejacki

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego

Kwiatkowskiego 17

Tarnów

Rzeszów

18

Wojciech

Witek

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego

Kwiatkowskiego 17

Tarnów

Rzeszów

19

Mateusz

Kocoń

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego

Kwiatkowskiego 17

Tarnów

Rzeszów

20

Michał

Łyszczarz

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego

Kwiatkowskiego 17

Tarnów

Rzeszów

21

Bartłomiej

Fijał

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego

Kwiatkowskiego 17

Tarnów

Rzeszów

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Krzysztof

Stanek

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

2

Wojciech

Lik

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

3

Magdalena

Cebula

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

4

Kamil

Kubisztal

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

5

Damian

Kurek

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

6

Amadeusz

Lesiak

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

7

Marcin

Miazga

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

8

Mateusz

Ocytko

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

9

Adrian

Wolak

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

10

Paweł

Dydo

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

11

Patryk

Fus

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

12

Damian

Łączak

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Ignacego Lisa 2

Dębica

Rzeszów

13

Jakub

Bachota

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

14

Damian

Kwolek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

15

Marcin

Słupek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

16

Mateusz

Nowotyński

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

17

Mateusz

Prach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Rzeszowska 10

Krosno

Rzeszów

18

Adrian

Fujarowicz

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kilińskiego 10

Przemyśl

Rzeszów

19

Daniel

Pawłowski

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kilińskiego 10

Przemyśl

Rzeszów

20

Hubert

Pluta

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kilińskiego 10

Przemyśl

Rzeszów

21

Daniel

Hyjek

Zespół Szkół im. ks. St. Staszica

Kopernika 1

Tarnobrzeg

Rzeszów

22

Marek

Kopczyk

Zespół Szkół im. ks. St. Staszica

Kopernika 1

Tarnobrzeg

Rzeszów

OKRĘG W SZCZECINIE

GRUPA ELEKTRYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Adam

Szumski

Zespół Szkół Elektryczno Elektronicznych

Racibora 60/61

Szczecin

Szczecin

2

Krzysztof

Lis

Zespół Szkół Elektryczno Elektronicznych

Racibora 60/61

Szczecin

Szczecin

 

GRUPA ELEKTRONICZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Mateusz 

Bartosik

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

2

Paweł 

Chmiel

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

3

Przemysław

Waszkiel

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

4

Patryk

Przybylski

Zespół Szkół Nr 9, im. Romualda Traugutta

Jedności 9

Koszalin

Szczecin

5

Patryk

Mucha

Zespół Szkół Nr 9, im. Romualda Traugutta

Jedności 9

Koszalin

Szczecin

6

Wojciech

Szczepański

Zespół Szkół Nr 9, im. Romualda Traugutta

Jedności 9

Koszalin

Szczecin

7

Bartłomiej

Błeszyński

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

ul. H. Pobożnego 2

Szczecin

Szczecin

8

Szymon

Nawrotek

Zespół Szkół Elektryczno Elektronicznych

Racibora 60/61

Szczecin

Szczecin

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Marcin

Błażewicz

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

2

Andrzej

Kobylarz

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

3

Marcin

Stężała

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

4

Arkadiusz

Wiśniewski

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

5

Robert

Wojciechowski

Zespół Szkół Elektrycznych

Dąbrowskiego 33

Gorzów Wlkp.

Szczecin

6

Marcin

Olek

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Czereśniowa 4e

Gorzów Wlkp.

Szczecin

OKRĘG WE WROCŁAWIU

GRUPA ELEKTRYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Paweł

Klecha

Zespół Szkół Mechanicznych

Górne Młyny 1

Bolesławiec

Wrocław

2

Kacper

Kołodziej

Zespół Szkół Mechanicznych

Górne Młyny 1

Bolesławiec

Wrocław

3

Maciej

Miłkowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

Leśna 8

Lubań

Wrocław

4

Patryk

Piwowarski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

Leśna 8

Lubań

Wrocław

5

Maciej

Skarboń

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

Leśna 8

Lubań

Wrocław

6

Jakub

Jeton

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ELEKTRYK

Witosa 25

Nowa Sól

Wrocław

7

Daniel

Napierała

Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

Powstańców Śląskich 210-218

Wrocław

Wrocław

8

Rafał

Zaręba

Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

Powstańców Śląskich 210-218

Wrocław

Wrocław

9

Grzegorz

Kołodziej

Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

Powstańców Śląskich 210-218

Wrocław

Wrocław

 

GRUPA ELEKTRONICZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Dominik

Kalikowski

Zespół Szkół Elektronicznych

Tyrankiewiczów 2

Bolesławiec

Wrocław

2

Marcin

Szeremeta

Zespół Szkół Elektronicznych

Tyrankiewiczów 2

Bolesławiec

Wrocław

3

Bartosz

Leśniowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

Leśna 8

Lubań

Wrocław

4

Marek

Cymbałko

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

Leśna 8

Lubań

Wrocław

5

Damian

Ludwiczak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2

Leśna 8

Lubań

Wrocław

6

Wojciech

Hombek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Sportowa 8

Praszka

Wrocław

7

Grzegorz

Trawiński

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Sportowa 8

Praszka

Wrocław

8

Mateusz

Polak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Sportowa 8

Praszka

Wrocław

9

Dominik

Czech

Elektroniczne Zakłady Naukowe

Braniborska 57

Wrocław

Wrocław

10

Aleksander

Czechowski

Elektroniczne Zakłady Naukowe

Braniborska 57

Wrocław

Wrocław

11

Dawid

Chmiel

Liceum Ogólnokształcące nr. 3 im. Adama Mickiewicza

Składowa 5

Wrocław

Wrocław

12

Michał

Pachalski

Liceum Ogólnokształcące nr. 3 im. Adama Mickiewicza

Składowa 5

Wrocław

Wrocław

13

Michał

Gałębiewicz

Liceum Ogólnokształcące nr. 3 im. Adama Mickiewicza

Składowa 5

Wrocław

Wrocław

14

Krystian

Borodacz

Liceum Ogólnokształcące nr. 3 im. Adama Mickiewicza

Składowa 5

Wrocław

Wrocław

 

GRUPA TELEINFORMATYCZNA

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

SZKOŁA

ULICA

MIASTO

MIEJSCE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH

1

Przemysław

Dembiński

Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych

Haukego-Bosaka 21

Wrocław

Wrocław

2

Damian

Żółciński

Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych

Haukego-Bosaka 21

Wrocław

Wrocław