Home

Menu główne

WYNIKI zawodów II stopnia

 

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

EUROELEKTRA

XVI edycja

Rok szkolny 2013/2014

Wyniki zawodów II stopnia

Zakwalifikowani do zawodów centralnych (zawodów III stopnia)

(nazwiska wymienione są alfabetycznie)

GRUPA ELEKTRYCZNA
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Miasto Ulica Okręg w
1 Basta Paweł Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 Nowym Sączu
2 Bielawa Adrian Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Technikum nr 17 Katowice Sokolska 26 Katowicach
3 Dudek Mateusz Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 Nowym Sączu
4 Górni Dominik Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Kraków Monte Cassino 31 Krakowie
5 Holona Dawid Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Rybnik Kościuszki 23 Katowicach
6 Hornung Patryk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP im. T. Kościuszki Garwolin II Armii Wojska Polskiego 20 Lublinie
7 Jeton Jakub Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ELEKTRYK Nowa Sól Witosa 25 Wrocławiu
8 Mazurek Łukasz Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Rybnik Kościuszki 23 Katowicach
9 Nowak Marek Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego Tarnów Kwiatkowskiego 17 Rzeszowie
 
GRUPA ELEKTRONICZNA
Lp. Nazwisko Szkoła Miasto Ulica Okręg w
1 Banach Michał Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz Karłowicza 20 Bydgoszczy
2 Błeszyński Bartłomiej II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Szczecin ul. H. Pobożnego 2 Szczecinie
3 Brzozowski Radosław Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz Karłowicza 20 Bydgoszczy
4 Gniwecki Damian Zespół Szkół Elektrycznych Technikum nr 4 Włocławek Toruńska 77/83 Bydgoszczy
5 Jabłoński Łukasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Krosno Rzeszowska Rzeszowie
6 Judasz Szymon Zespół Szkół Technicznych im. J. Mościckiego Tarnów Kwiatkowskiego 17 Rzeszowie
7 Kisielewski Tomasz Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty w Gdańsku Gdańsk Podwale Staromiejskie 51/52  Gdańsku
8 Kukier Adam Zespół Szkół Elektronicznych Lublin Wojciechowska 37 Lublinie
9 Palich Cezary Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica Siedlce Konarskiego 11 Lublinie
10 Pawlak Łukasz Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica Zduńska Wola Łaska 61 Łodzi
11 Sak Paweł Zespół Szkół Elektronicznych Lublin Wojciechowska 37 Lublinie
12 Smyczek Kamil Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Jastrzębie Zdrój Harcerska 12 Katowicach
13 Śladowski Marcin Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty w Gdańsku Kraków Monte Cassino 31 Krakowie
 
GRUPA TELEINFORMATYCZNA
Lp. Nazwisko Szkoła Miasto Ulica Okręg w
1 Bulanda Krzysztof Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 Nowym Sączu
2 Chraniuk Michał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica Siedlce Konarskiego 11 Lublinie
3 Gębarowski Kamil Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza Technikum nr 1 Gorlice Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 18 Nowym Sączu
4 Masny Amadeusz Zespół Szkół Elektrycznych im. Prof. Janusza Groszkowskiego Białystok 1000-lecie Państwa Polskiego 14 Białymstoku
5 Nowotyński Mateusz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Krosno Rzeszowska 10 Rzeszowie
6 Stasiak Kamil Zespół Szkół Elektronicznych Lublin Wojciechowska 37 Lublinie
7 Stolarski Kamil Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 Nowym Sączu
8 Suder Dawid V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego  Kraków Studencka 12 Krakowie
9 Szałach Bartłomiej V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego  Kraków Studencka 12 Krakowie
10 Szewczyk Mirosław Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 Nowym Sączu
11 Trojan Piotr Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 Nowym Sączu
12 Widłak Robert Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 Nowym Sączu